O nas

Legostal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Firma Legostal została założona w celu realizacji misji, którą jest dostarczanie konstrukcji stalowych najwyższej jakości. Gwarantuje to doświadczona i wykształcona kadra pracownicza oraz nowoczesny park maszynowy.

Zajmujemy się między innymi produkcją konstrukcji stalowych, belek HSQ, barierek, belek podsuwnicowych, a także wieloma innymi specjalistycznymi produktami na życzenie klienta.

Główne miejsce wykonywania działalności znajduje się w Szczecinie na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej, a obecnie zarządzanej przez znajdujący się na jej terenie Szczeciński Park Przemysłowy Sp. z o.o.

Legostal Sp. z o. o. to wykonawca nośnych konstrukcji stalowych. Cały proces produkcji odbywa się przy użyciu materiałów najwyższej jakości, spełniających wszelkie normy techniczne. Specjalizujemy się głównie w spawaniu stali czarnej.

Prace spawalnicze wykonujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami określonymi w normie DIN EN ISO 3834-2.

Konstrukcje stalowe wytworzone przez Legostal Sp. z o.o. dostarczą Państwu jakość wykonania potwierdzoną przez normę EN 1090-2. Jesteśmy certyfikowanym wykonawcą konstrukcji nośnych ze stali do klasy EXC3 wykorzystywanych we wszystkich typach budowli.

Realizujemy projekty na różnego rodzaju konstrukcje budowlane na podstawie dostarczonej przez Państwa dokumentacji. Gwarantujemy poprawność eksploatacji konstrukcji, zgodnie z zaprojektowanym przeznaczeniem, poprzez ciągłą kontrolę zlecenia. Kontrola obejmuje wszystkie fazy życia projektu, począwszy od wyceny, poprzez dobór materiałów, a następnie ich obróbkę. Do tego dochodzi dobór odpowiedniego zespołu pracowników oraz narzędzi, kończąc na montażu przygotowanych elementów. Wynikiem zakończonego projektu jest produkt zgodny z Państwa wytycznymi wraz z dokumentacją techniczną tworzoną na każdym etapie produkcji.

Stawiamy na ciągły rozwój, inwestujemy w rozbudowę naszego zakładu produkcyjnego oraz w doskonalenie zawodowe naszej kadry.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do współpracy!

Certyfikaty jakości